Menu
 

Restauracja Naftaya w Hotelu Nafta Krosno

Restauracja Naftaya jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc na kulinarnej mapie Podkarpacia. Zachwyci tych wszystkich, którzy na równi stawiają kulinarne uniesienia smaku i niepowtarzalną atmosferę odwiedzanego lokalu.

Restauracja Naftaya to idealne miejsce na romantyczną kolację czy rodzinny obiad. Aromatyczna kawa, znakomite desery i szeroki wybór alkoholi, umilą Państwu czas spędzony w przyjemnej atmosferze.

Szef kuchni proponuje szeroką ofertę dań kuchni miedzynarodowej i regionalnej, do których polecamy wyselekcjonowany wybór win z różnych regionów świata.

Restauracja Naftaya to najlepsze miejsce dla spotkań biznesowych. Niepowtarzalny klimat, nowoczesna aranżacja, doskonałe jedzenie i profesjonalna obsługa gwarantują powodzenie wszystkich rozmów i negocjacji. W Restauracji organizujemy konferencje, szkolenia, bankiety i spotkania firmowe.

Restauracjia Naftaya to również wyjątkowe miejsce na organizację imprez okolicznościowych.  Urodzin, imieniny, jubileusze, a także przyjęcia z okazji Chrztu Świętego, I Komunii Świętej czy rocznicy Ślubu na długo pozostaną w Pamięci naszych Gości. Zapewniamy najlepszą oprawę tych wyjątkowych wydarzeń.

Zaletą Restauracji jest dostęp do tarasu, na którym można rozkoszować się smakiem serwowanych potraw na świeżym powietrzu.

kolacja

 

SPEKTAKL KULINARNY

To forma niezwykłej kolacji łącząca doskonałą kuchnię z elementami restauracyjnego savoir-vivre, sztuka doboru win oraz świetną zabawą.

Odpowiedni komentarz naszych ekspertów do specjalnie przygotowanych dla Państwa potraw, pozwoli poznać nowinki kulinarne, sposób przyrządzania dań, jak również posmakować niezwykłych trunków wprowadzając w ich historię i pochodzenie.

Spektakl serwowany jest w 5 lub 7 aktach.

Podczas prezentacji poszczególnych potraw nasi eksperci omówią:

  • Dobór sztućców do potraw nietypowych na przykładzie dan z menu
  • Funkcje zastawy uzupełniającej
  • Zasady konsumpcji zaprezentowanych potraw
  • Zasady doboru win do potraw – podstawowe zasady oceny, podawania i przechowywania wina
  • Etykietę stołową – nakrycie stołu, kieliszki, toasty…

Po takiej kolacji znajomość kulinarnych zasad pozwoli Państwu czuć się swobodnie i komfortowo na najbardziej wyrafinowanym przyjęciu.

Spektakl kulinarny to doskonała propozycja na oryginalny wieczór firmowy lub biznesowy. Zakres tematyczny kolacji pozostawiamy Państwu do uzgodnienia z Restauracją Naftaya.

Szczegóły i rezerwacje pod numerem (+48) 535 728 475 wew. 517